دسته‌بندی نشده

همه چیز در مورد آزمون آیلتس

نکات مفید و کاربردی برای آزمون آیلتس

سوال مهمي كه در مورد آزمون آیلتس براي اكثر داوطلبان ايراني هميشه مطرح ميشود، اين است كه چرا پس از صرف چندين سال وقت و هزينه هاي هنگفت براي آمادگي اين آزمون نتايج چندان مطلوبي حاصل نميشود، و يا اين كه بايد بدفعات امتحان بدهند تا به دريافت اين مدرك نايل شوند. حتي گاهي تفاوت و اهداف اين دو آزمون جنرال و آکادمیک را دقيقاً نمي دانند. چون كه اصولاً به دستورالعمل ها، The Academic Module و Training Module ، اصول كلي و قواعد لازم اين آزمون توجه لازم نميكنند و يا اين كه اساساً اطلاعي از آنها ندارند. گاهي
پيش ميآيد كه در هنگام آزمون درمانده ميمانند و دچار اضطراب مي شوند.

در این مقاله ابتدا به تفاوت اين دو امتحان ميپردازیم و سپس گام به گام تمام توصيه هاي The Academic Module و General Training Module را به شما ارائه ميكنیم.

اول از همه اینکه شما قبل از شروع به آماده شدن برای آزمون باید بدانید مدرک آیلتس را به کجا می خواهید ارائه کنید.اغلب دانشگاهها و موسسات آموزشی از شما نمره آزمون آکادمیک خواهند خواست.در حالیکه چنانچه به قصد کار یا مهاجرت و زندگی در کشورهای انگلیسی زبان از شما نمره آیلتس بخواهند اغلب آزمون جنرال را قبول می کنند.

بطور کلی آزمون جنرال برای فارسی زبانان و کسانی که انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد می گیرند،ساده تر از آزمون آکادمیک خواهد بود.

برای شروع پس از اینکه مشخص شد کدام نوع آزمون را شرکت می کنید اگر سطح زبان شما در حد متوسط باشد کافی است تا یکی از کتابهای cambridge ielts را که نمونه سوالات آزمونهای سالهای قبل را در خود دارد تهیه کنید و به تنهایی و بصورت مجازی در آزمون شرکت کنیدتا مشخص شود چه مهارتی را احیانا ضعیف تر هستید و نیاز به یادگیری و تقویت آن را دارید

سپس می توانید کتب و نرم افزارهای لازم برای تقویت آن مهارت را تهیه کنید

دانلود نسخه PDF کتاب نکات مفید و کاربردی برای آزمون آیلتس

برای آشنایی جامع و کامل با آزمون آیلتس می توانید با دفتر انتشارات تماس بگیرید از مشاوره رایگان و تخصصی همکاران ما در دفتر انتشارات استفاده نمایید.

دانلود رایگان کتاب نکات مفید و کاربردی برای آزمون آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *