این سایت متعلق به انتشارات دانشیار به مدیریت آقای جعفر عرفان پور است که با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت میکند.ادرس سایت رسمی انتشارات دانشیار www.daneshyarpub.ir است.

ما در این سایت به معرفی و عرضه و فروش کتابهای زبان علی الخصوص کتابهای انتشارات دانشیار می پردازیم.

چنانچه برای گذاشتن نظر یا دیدگاه یا برای خرید از سایت شما نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام کنید یک سری اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی و ادرس و تلفن و نشانی ایمیل از شما درخواست می شود.ما از این اطلاعات برای ارتباط با شما و پاسخ دادن به نظرات شما و یا ارسال و پیگیری سفارشات استفاده می کنیم.

سایت بطور خودکار ممکن است ایمیل وارد شده توسط شما را بررسی کند تا از واقعی بودن آن اطمینان یابد.این کار برای جلوگیری از حمله و نفوذ هکرها و یا هرزنامه ها به سایت انجام می شود.

ما در بخش پشتیبانی فنی سایت نهایت تلاش خود را برای حفظ و حراست از اطلاعات شخصی شما به کار می بریم و به شما اطمینان می دهیم این اطلاعات بصورت محرمانه باقی می ماند.ما به هیچ عنوان از اطلاعات شما برای ارسال پیام های تبلیغاتی به کاربران استفاده نخواهیم کرد.

داشتن حساب کاربری باعث می شود تا وقتی مجدداً وارد سایت می شوید یا قصد خرید مجدد دارید نیازی به وارد کردن اطلاعات نداشته باشید.